Корзина
3 отзыва
ПП "Ізо-Тех" (Салон "Ваша терраса")
+380
67
536-41-16
+380
67
371-20-60

Переваги тераси з ДПК

Переваги тераси з ДПК
Оцінка переваг дошок з ДПК у порівнянні з традиційними аналогами

01.04.14

Головна перевага терасної композитної дошки – безумовна стійкість до перепадів кліматичних умов. Такі матеріали не вигорають, не ковзають, не гниють, не лущаться, довговічні.

Терасна композитна дошка нещодавно з'явилася на ринку, однак досить швидко набула народну популярність і визнання в Україні. Завдяки різноманітності колірних рішень і переконливим технічним характеристикам матеріалу з ДПК терасну композитну дошку широко застосовують при оформленні присадибних територій , заміських будинків, вілл і котеджів. Це сучасне підлогове покриття, яке ідеально підходить для зовнішнього застосування: на терасах, верандах, покрівлях, садових майданчиках, літніх кафе, палубах, пірсах, причалах і майданчиках навколо басейну.

Давно минули ті часи, коли в будівництві відкритих конструкцій застосовували звичайну дерев’яну дошку. Невисока стійкість до дії вологи, комах, перепадів температур і великих навантажень обмежували її довговічність та зовнішнє використання. На даний час технологами розроблено нові композитні аналоги, які не потребують додаткової обробки та клопіткого догляду впродовж експлуатації.

Для повноти оцінювання переваг матеріалу з ДПК необхідно зазначити недоліки традиційної дерев'яної дошки:

  • Звичайна деревина боїться вологи. Після контакту з водою починають проявлятися різні «деревні» хвороби: гниття, грибок, слизька поверхня, прогини, що призводить до необхідності заміни пошкодженої ділянки;
  • Композитна дошка не піддається впливу комах та гризунів, а дерев'яні матеріали є менш стійкими. 
  • Перепади температури мають значний негативний вплив на дерев'яні матеріали. Тому для ресторанів і кафе рекомендовано розбирати тераси на зимовий період, однак, очевидно, це не найкращий варіант. Також необхідно покривати дерев’яні елементи захисними грунтівками, засобами проти дії комах, спеціальними лаками і фарбами.
  • На відміну від дерева, наявність у складі терасної дошки полімеру є запорукою безклопітного використання. Вплив вологи тепер не становить загрози. Полімер не дозволяє воді вбиратися і взаємодіяти з деревиною.

Ринок будівельних матеріалів представлений товарами для альтернативних варіантів - захисними покриттями для додаткової обробки дерев'яних матеріалів, які збільшують довговічність та період експлуатації.  Однак стійкість матеріалу з ДПК до кліматичних і біологічних факторів дозволяє позбутися від утомливих маніпуляцій із захисними складами для деревини та періодичного клопіткого догляду.

Провідним Європейським виробником композиту є компанія Werzalit. Підлогове покриття «Werzalit» буде тішити Вас і ваших близьких не один десяток років своїм затишком і простотою догляду. Унікальна система терасної дошки поєднує в собі основні переваги натуральної деревини і композитного матеріалу. Співвідношення дерева та пластику 60 % до 40 % відповідно. Матеріал має стійку форму, абсолютно несприйнятливий до вологи, стійкий до впливу температур, агресивних середовищ (кислотного дощу, солоної або хлорованої води, ацетону і т.д.). Завдяки декоративному рифленню поверхні досягнуто ефект нековзаючої поверхні, навіть при високій вологості, матеріал не утворює сколів, тріщин і смоляних кишеньок! Завдяки цьому по терасній дошці дуже приємно і безпечно ходити босоніж.

Предыдущие статьи