Корзина
3 отзыва
Салон "Ваша терраса"
+380
67
536-41-16
+380
67
371-20-60
Cтворено нові покриття для тирів (кулеуловлювачі) від Eco Guma

Cтворено нові покриття для тирів (кулеуловлювачі) від Eco Guma

Для забезпечення фізичної безпеки тири обладнують броньованим антирекошетним захистом. Така система проектується з урахуванням умов кульопоглинання при попаданні кулі в будь-яку точку тиру.

26.07.16

Конструкція кулеуловлювачів розробляється відповідно до реальних кутів обстрілу і планованого кульового навантаження. Найбільш надійним елементом броньовий захисту є фронтальний кулеуловлювач, розташований навпроти лінії вогню за лінією мішеней. Не менш 95% від загального числа пострілів потрапляє в цю конструкцію. Основне кульове навантаження на кожному стрілецькому напрямку припадає на площу діаметром приблизно 750 мм за мішенню. Річне кульове навантаження на цю площу може становити сотні тисяч пострілів. Ця умова визначає вимоги до матеріалу кулеуловлювачів - відсутність мікро руйнувань в умовах багаторазового динамічного навантаження. На інші кулеуловлювачі тиру - стельові та стінові - припадає менше 5% кульового навантаження, ураження в них носять випадковий характер.

Ще одним важливим фактором, що визначає екологічну безпеку в тирі, є його акустична якість. Для поліпшення акустичних характеристик сучасного тиру створено ефективні акустичні стельові та стінові плити виробництва компанії «Eco Guma». Рівень шумопоглинання: 47dB при товщині 40 мм.

Предыдущие новости